O medycynie

Internetowa strona tematyczna!

Posted by admin | May - 24 - 2018 | Comments Off on Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet
Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i wydatnie polepszą jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wroclaw

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.